Rüyada tarla düzeltmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada tarla düzeltmek

Rüyada tarla düzeltmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarla düzeltmek yolculuğa çıkacağınıza, insanlarla dost olacağınıza veya özel bir kişiyle arkadaş olacağınıza; aynı rüyayı iffetsiz bir kimse görürse sıkıntıya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü bir kadının gıybetini yapmaya işarettir veya onunla kötü bir şey hakkında muhabbete delâlet eder.
# Saniyen mal ve eşya kaybı ile tâbire delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir ölüm haberi veya tehlikeye şeklinde yorulur.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde hizmetçinizin asalet sahibi ve çalışkan biri olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iflas edeceğinize ve fakirleşeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 714 ( yediyüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6782 – Haşhâş el-Anberi radıyallahu anh anlatıyor: "Beraberimde oğlum olduğu halde Resûlullah aleyhissalatu vesselam'a gelmiştim. Bilvesile: "Sen oğlunun günahından sorumlu tutulmazsın, o da senin günahından sorumlu tutulmaz" buyurdular."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here