Rüyada tarla fareleri görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada tarla fareleri görmek

Rüyada tarla fareleri görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarla fareleri görmek işlerinizin kapalı/ durgun kalacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de alışveriş yapacağınıza işarettir.
# Saniyen bir yere misafir olacağınıza, ancak istenmeyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise utanç bir duruma düşeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; insanlar arasında güzel, hoş sanatları ve çokça iyiliği olan bir kimseye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerdeki zorluğa işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 426 ( dörtyüzyirmialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kişi gazabını yenmedikçe, takvâ sâhibi olamaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here