Rüyada tarla hediye edilmesi

20
0
PAYLAŞ

Rüyada tarla hediye edilmesi

Rüyada tarla hediye edilmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarla hediye edilmesi kazanç elde edip, kazancınızı başka insanlarla paylaşacaksınız anlamına gelir. Bazı rüya yorumcularına göre de güvenilir bir dost veya ortağa işarettir.
# Saniyen dindar bir kadının sizinle arkadaşlıktan ayrılacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel sözler işiteceğinize veya tevhit kelimesini haykıracağınıza işarettir.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda hem kendi hem başka insanların yaşamlarını kontrol altına almış bir insana yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir yere davet edileceğinize ve bu davette şahsi menfaatler elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 84 ( seksendört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsan haram kazancıyla yaptığı hayırlardan (örneğin cami yaptırmak) asla sevap kazanamaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here