Rüyada tarla kuşu görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada tarla kuşu görmek

Rüyada tarla kuşu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarla kuşu görmek ekonomik durumunuzun ansızın kötüye gideceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  akrabalarınızın veya ev halkının durumlarının kötüye gideceğine işarettir.
# Saniyen makam sahibi bir erkekle evleneceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise nankör biri olduğunuza işarettir.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için yurt dışına yapacağınız bir yolculukta başarı elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bekarsanız pek yakında mutlu bir evlilik yaşayacağınıza, evliyseniz psikolojik olarak sizi rahatlatacak bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 318 ( üçyüzonsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kıymetli ömrünü beyhude yollarda zayi edenler, cehenneme odun olmak gibi çok acı bir akıbete uğrarlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here