Rüyada tarla sürdürmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada tarla sürdürmek

Rüyada tarla sürdürmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarla sürdürmek üzüntüden kurtulacağınıza ve günahlardan tövbe edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygınlık kazanacağınıza ve makam elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen dindarlığa ve geçim konusunda zorluğa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ömür günlerinin neşe ve sevinç içinde geçeceğine ve kırılmış gönülleri almaya ve dostluğa işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht rüyayı gören kişi için eşinizin dindar ve iffetli biri olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yediğiniz et miktarınca eşinizin malına el koyacağınıza ve harcayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 46 ( kırkaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Günün birinde Ebu Hureyre (r.a) sokakta gördüğü insanlara: "Burada boşu boşuna ne dolaşıp duruyorsunuz? Mescide koşun; orada Resul-i Ekrem'in (s.a.v) mirası bölüşülüyor. Siz de alın," der. Bunu işiten kişiler hemen mescide giderler. Ama orada herhangi bir mal varlığının paylaşıldığını göremeyince de geri gelip, Ebu Hureyre'ye (r.a): "Biz senin söylediğin gibi bir taksim görmedik," derler. Ebu Hureyre (r.a): "Peki ne gördünüz?" diye sorar. Onlar da: "Mescidde kimi Kur'an okuyor, kimi zikir yapıyor, kimi ilim öğreniyor," derler. Bunun üzerine Ebu Hureyre (r.a) şöyle der: "İşte Resul-i Ekrem'in (s.a.v) mirası odur…"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here