Rüyada tarla sürdürmek

Rüyada tarla sürdürmek

Rüyada tarla sürdürmek güçlü düşmanlar karşısında kendinizi savunacağınıza işarettir. Saniyen güzel haberlerin, olumlu gelişmelerin ve hayat rutininin uzun süre kötü durumlardan etkilenmeden olduğu şekliyle devam edeceğinin ifadesi olduğu gibi, kişinin sağladığı huzurun, aile birliğinin de bozulmadan süreceğini ifade eder.Bazende işyerine ve haneye bolluk ve bereketin geleceğine, büyük işlerin ortaya konulacağına, ticaretin önünün açılacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, kötü günlerin geride kalacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış ola
# Rüyada tarla sürdürmek zor bir işle karşılaşacağınıza ve çıkmaza gireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aile içinde yaşanan bir kavgada kişinin arada kalacağına ve daha önce verdiği bir söz nedeniyle elinin kolunun bağlanacağı anlamına gelir.
# Rüyada tarla sürdürmek devlet başkanının vefatına alâmettir.
# Ünlü Alim Hüseyn Bin Ali El-Mısrî Cemaleddîn-İ Sübkînin tabirinde bavul kaybettiğini gören kimse yapacağı yanlışlar neticesinde çevresine karşı güvenilmez bir imaj çizer ve kişilerin saygısını yitirir.

Rüyada tarla sürmek

Rüyada tarla sürmek birçok vech üzerine tabir olunur: a) Fakir ise zengin olur , b) Esir ise azad olur , c) Köle ise esaretten kurtulur , d) Yolcu ise , selametle vatanına varır. Saniyen sağlam için de işsizliğe ve sıkıntıya delâlet eder.Bazende kişiyi zarara uğratmak, sahip olduklarını elinden almak, rızkını çalmak isteyen haris bir insana işaret eder.
# Rüyada tarla sürmek oldukça güçlü bir kimsenin yardımıyla destekleneceğinize delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hayatın başarılarla geçeceği, geleceğin ve istikbalin de çok parlak ve açık olacağına delalet eder.
# Rüyada tarla sürmek gıybet ve dedi-koduya alâmettir.
# Ünlü Düşünür Bekr Ez-Zerencerînin tabirinde çok uzak bir yerden gelecek ve iş hayatında yaşanan ve yaşanacak sorunları tamamen ortadan kaldıracak paraya ve haberlere delalet edilir.

Rüyada tarla ve ev görmek

Rüyada tarla ve ev görmek altı şekilde tabir olunur: a) Geniş rızık , b) Hayat , c) Çok ve fazla mal , d) Ucuzluk , e) Asker , f) (Yaz mevsiminde görüldüğünde) hastalık…Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, bu sayede işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, iş ile ilgili çok Bazende iyi anlamlara gelmez ve hayırlı şekillerde tabir edilmez.
# Rüyada tarla ve ev görmek postacıya ve insanların arasını bulmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntüye neden olacak, zehir zemberek sözler duymak demektir.
# Rüyada tarla ve ev görmek başka insanların size yardım etmesiyle başarı kazanacaksınız anlamındadır.
# Ünlü Düşünür Şâtıbînin tabirinde rüyada yanık veya yanma görmek hayra işaret etmez.

Rüyada tarla ve su görmek

Rüyada tarla ve su görmek ecelinizin yaklaştığına ve tövbe ederek bu dünyadan ayrılacağınıza işarettir. Saniyen kişinin ortaya çıkmasını istemediği ve çok korktuğu bir sırrı olduğunu, yaptığı yanlış işlerden dolayı tedirginlik içinde olduğunu gösterir.Bazende rüya sahibinin yaşam koşullarının herkesin isteyeceği kadar iyi olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine ve keyif içinde yaşayacağına tabir edilir.
# Rüyada tarla ve su görmek üzüntü keder ve sıkıntıdan kurtuluşa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de meşakkat, zahmet, hüzün ve keder verecek bir mala delâlet eder.
# Rüyada tarla ve su görmek velayet bulacağınıza işarettir.
# Ünlü Filozof Lütfullah Üskübînin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında ara sıra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, bu sorunlar yüzünden zor günler geçireceğine, kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına ancak daha sonra sabır ve azim göstererek bu olaylardan kurtulacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, insanlar ile arasındaki sorunl

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here