Rüyada tarla suvarmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tarla suvarmak

Rüyada tarla suvarmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarla suvarmak gönül verdiğiniz kadının fakir biri olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de baştaki idarecilerin adaletsizliğine ve zulmüne delâlet eder.
# Saniyen çok fazla mal elde edeceğinize, ancak insanlar tarafından kınanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise helal kazanca işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya bazı kavgaların başınızdan geçeceğine işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kimseden hayır ve menfaat göreceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 638 ( altıyüzotuzsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4348 – Hz. Aişe radıyallahu anha anlatıyor: "Ebu Bekr Radıyallahu anh, Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ın yanına girmişti. Aleyhissalatu vesselam:"Müjde. Ey Ebu Bekr! Sen Allah'ın ateşten azad ettiği kimsesin!" buyurdular. İşte o günden itibaren Hz. Ebu Bekr, Atik (azadlı) diye isimlendirildi."Tirmizi, Menakıb, (3679).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here