Rüyada tarla yılan görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tarla yılan görmek

Rüyada tarla yılan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarla yılan görmek insanların size küseceğine, daha sonra durumunuzun düzeleceğine ve zengin olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de beş veçhe ile tabir olunur: a) Riyaset , baş olmak , b) Rif’at , yücelik c) Rütbe , d) İzzet ve şeref , e) Makam…
# Saniyen içilen su miktarınca söz sahibi birinden mal ve nimet elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çek, senet vb işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; takvaya, din ve salâha, helâl mal ve rızka delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için haram yoldan elde ettiğiniz malları harcayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 887 ( sekizyüzseksenyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

999 – Ebu Dâvud'un bir diğer rivayetinde geldiğine göre, "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a: "Ey Allah'ın Resûlü, kim cennete gidecek?" diye sorulmuş, o da şu cevabı vermiştir: "Peygamber cennetliktir, şehid cennetliktir, çocukken ölen cennetliktir, diri diri gömülen çocuk cennetliktir."Ebu Dâvud, Cihâd 27, (2521).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here