Rüyada tarlada çamur görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada çamur görmek

Rüyada tarlada çamur görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada çamur görmek büyük bir tehlikeyle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şu şekilde tabir olunur: a) İzzet ve şeref , b) Yücelik , c) Merhamet ve mağfiret , d) Ahlakda güzellik..
# Saniyen ciddi bir hastalığa şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise söz sahibi biriyle yakınlık kuracağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda kadınlar için kolay bir doğuma, erkekler içinse baht açıklığına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir sorun yaşayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 47 ( kırkyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4568 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Medine'de ölmeye muktedir olan orada ölsün. Zira ben, orada ölene şefaat ederim."Tirmizi, Menakıb, (3913).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here