Rüyada tarlada fare görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada fare görmek

Rüyada tarlada fare görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada fare görmek yediğiniz şıranın tatlılığına göre az veya çok mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aynı kadının akrabalarıyla dost olacağınıza veya işinizin kötüye gideceğine işarettir.
# Saniyen uzun yaşayacağınıza ve menfaat elde edeceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise sabırlı, affedici ve fedakar biriyle tanışacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ferganî tabirinde tefsir, fıkıh vb işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bazı yorumlara göre kısmetinizin açılacağını ve çok mutlu olacağınızı gösterir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 268 ( ikiyüzaltmışsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1893 – Amr İbnu Şuàyb an ebihi an ceddihi radıyallâhu anh anlatıyor. "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm yerinde sabit duran bakar kör gözün cinayet sebebiyle kapanması hâlinde, diyetinin, normal diyetinin üçte biri olacağına hükmetti. Keza sakat elin kesilmesi halinde, diyetinin normal diyetinin üçte biri kadar olacağına, siyahlaşmış dişin cinayet sebebiyle düşmesi halinde, normal diyetinin üçte biri olacağına hükmetti."Ebü Dâvud -bu rivâyetin sâdece gözle ilgili kısmını- önceki rivâyetin aynı bâbında, Nesâi'de tam olarak tahric etmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here