Rüyada tarlada karga görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada karga görmek

Rüyada tarlada karga görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada karga görmek işlerdeki zorluğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de erkek çocuğunuz olacağına ve üzüntülerden kurtulacağınıza işarettir.
# Saniyen Müslümansanız mürtet olacağınıza, kafirseniz Müslüman olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise borca işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Musa Câbir bin Hayyan tabirinde bir kadınla münasebette bulunmaya delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrünün uzun ve kat kat olacağına delâlet eder.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 620 ( altıyüzyirmi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4603 – Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Beş vakit namaz, bir cuma namazı diğer cuma namazına, bir ramazan diğer ramazana hep kefârettirler. Büyük günah irtikab edilmedikçe aralarındaki günahları affettirirler."Müslim, Taharet 14, (223); Tirmizi, Salat 160, (214).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here