Rüyada tarlada karga görmek

Rüyada tarlada karga görmek

Rüyada tarlada karga görmek cehennem ateşinden güvende olacağınıza ve dünyevi işlerinizin kolaylaşacağına işarettir. Saniyen o yılın ucuzluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine işarettir.Bazende bu rüya kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza; fakat sonunda tüm bu sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğinize işarete der.
# Rüyada tarlada karga görmek sekiz şekilde tabir olunur: a) İlim , b) Kuran c) Hikmet , d) Hazakat (Maharet , geniş bilgi , hüner) , e) Helal mal , f) Güzel zevce , g) Necib evlat , h) Sadık dost.. Bazı kere de vaaz ve nasihaba , takva ve veraya delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de şiddet ve meşakkatten sonra refah ve rahata delâlet eder.
# Rüyada tarlada karga görmek oldukça zahmetli ve zor bir girişimde bulunacağınıza şeklinde yorulur.
# Ünlü Düşünür Abdullah Bin Muhammed El-Lebbânnin tabirinde mevki demektir ve gören kişiye işle ilgili müjdeli bir haberin gelmesinin an meselesi olduğunu, mutlulukla karşılanacak bir terfiyi de işaret eder.

Rüyada tarlada karnabahar görmek

Rüyada tarlada karnabahar görmek kendinizi saptırıcı bir görüntüye adayacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, rüyasında gördüğü kişinin, çok mutlu olacağı ve huzur bulacağı bir şey yapacağına, bu durumun çok büyük bir sürpriz yapıp bir evliliğe adım atmaya ya da yapılmış olan bir evlilik içinde herkesi çok mutlu edecek ve insanların çok hayırlı dualar etmesine vesile olacak bir olay ile karşılaşılacağına rivayet eder.Bazende güç, kudret ve inanç sahibi olmaya, yaşam tecrübesi edinip, olgunlaşmaya, tabir yerindeyse ayakları daha sağlam yere basar olmaya rivayet edilir.
# Rüyada tarlada karnabahar görmek sefere çıkar. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin uzun bir zamandan beri beklediği, gerçekleştiğinde çok hayırlı gelişmeler doğuracak ve çok büyük kazançlar getirecek bir projenin yakın bir zaman içinde tamama ereceğine, kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakip
# Rüyada tarlada karnabahar görmek kötü bir habere de delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Yahyâ Bin Sâlim Yemânînin tabirinde iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanan, büyük işlere ve çalışmalara imza atan rüya sahibinin ister istemez yapacağı bir hata yüzünden zor günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine ve kaçırdı

Rüyada tarlada karpuz görmek

Rüyada tarlada karpuz görmek biri güçlü ve cesur, diğeri katı kalpli biri olan iki ortağa işarettir. Saniyen hileye işarettir.Bazende kederli veya üzüntü içinde olanlar için de ruh hallerini düzeltecek, psikolojilerini daha iyi hale getirecek gelişmeler olacağına müjde verir.
# Rüyada tarlada karpuz görmek üzüntülüyseniz üzüntünüzden, borçluysanız borcunuzdan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin kendisi için çok büyük sürpriz olacak gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir.
# Rüyada tarlada karpuz görmek kılıca delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Ali Bin Abdullah El-Medînînin tabirinde kız evladı olanların çocuklarının iyi okullarda okuyup, iyi meslekler edineceklerine, kendi hayatlarını kurarken hiçbir sıkıntıya düşmeyeceklerini müjdeler.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here