Rüyada tarlada mantar toplamak

17
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada mantar toplamak

Rüyada tarlada mantar toplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada mantar toplamak muhtemelen bir yangınla karşılaşabileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizde çok başarılı olup birden yükseleceksiniz şeklinde yorulur.
# Saniyen zor ve çetin bir işten sonra feraha ve selâmete ermeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel işler yapacağınıza, zalim bir padişahın haremine girdiğinizi görmek; adınızı kötüye çıkaracak işler yapacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; kötü işlerde öne geçmek ise, her iki dünyada da hüsrana delalet eder Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için emanet, sır, mal, korku ve şiddetten emin olmaya da delâlet eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 773 ( yediyüzyetmişüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4459 – Sa'd İbnu Ebi Vakkâs radıyallahu anh anlatıyor: "Şu ayet indiği zaman, (mealen): "Sana bu ilim geldikten sonra, kim seninle bu hususta mücadele edecek olursa de ki: "Gelin, çocuklarımızı ve çocuklarınızı, kadınlarımızı ve kadınlarınızı, kendinizi ve kendimizi çağırıp toplanalım, sonra niyaz edelim ki, Allah'ın laneti yalancılar üzerine olsun!" (Âl-i İmran 61), "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Ali'yi , Fatıma'yı, Hasan ve Hüseyin radıyallahu anhüm ecmain'i çağırdı ve:"Allah'ım, bunlar da benim ehlim (ailem)" buyurdu.Tirmizi, Tefsir, Âl-i İmran, (3002).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here