Rüyada tarlada marul görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada marul görmek

Rüyada tarlada marul görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada marul görmek bir yerden bir yere taşınacağınıza, işlerinizin iyi olacağına ve hayır kapılarının yüzünüze açılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de güçlü bir düşmanın size musallat olacağına, ancak onu alt edeceğinize işarettir.
# Saniyen saygın ve ahlaklı kişiye ve aynı zamanda bahta yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise zamansız bir konuşma yüzünden kınanacağınıza ve bu yüzden pişman olacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn Bacce yorumunda mal ve bereket demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için akıbetinizin iyi olacağına ve hacetinizin yerine geleceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 701 ( yediyüzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4535 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Cum'a gecesi veya cum'a günü vefat eden hiçbir müslüman yoktur ki, Allah onu kabir fitnesinden korumamış olsun."Tirmizi, Cenaiz, 72, (1074).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here