Rüyada tarlada mezar görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada mezar görmek

Rüyada tarlada mezar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada mezar görmek o kimseden ilim öğreneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de günahta ısrarlı olan bir kimsenin bu rüyayı görmesi, tövbe etmeye ve günahtan halâs olmaya işarettir.
# Saniyen akrabalarınızın tamamının ölümünü görecek kadar uzun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gördüğünüz rüyanın aksine tabir edilir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya mala ve mutluluğa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için size bir belge verileceğine ve bunu emanet olarak saklamanı isteyeceklerine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 841 ( sekizyüzkırkbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gıybet, insanın hasenatını yakar, yok eder, mahşer günü borçlu çıkmasına vesile olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here