Rüyada tarlada odun görmek

Rüyada tarlada odun görmek

Rüyada tarlada odun görmek iyi bir nasihat işiteceğinize ve bu nasihate uymanız gerektiğine işarettir. Saniyen şüpheye Dünya bir köprüdür.Bazende kişinin yükseleceği makam ve işinde büyük başarılar elde etmesine işaret eder.
# Rüyada tarlada odun görmek şu vech ile tabir olunur: a) Zenginlik , b) Ortaklardan ayrılma , c) İşinden ayrılma , d) Ticareti terketme , e) Malın elden gitmesi , f) Arzu etmediği bir şeyin vuku bulması… Bazı rüya yorumcularına göre de kişi için son derecede hayırlı başlangıçlar anlamına gelir.
# Rüyada tarlada odun görmek şu şekilde tabir olunur: a) İlim , b) Hikmet , c) Seha , d) Cimrilik , e) Küfür , f) İman , g) Hayat , h) Ölüm…
# Ünlü Düşünür Şebrîsînin tabirinde binalar, rüya sahibinin yaşamında var olan engelleri temsil eder ve gelecek planları yaparken kişinin ayağını bağlayacak, rahat ve özgür hareket edebilmesine engel olan bir soruna işarettir.

Rüyada tarlada odun toplamak

Rüyada tarlada odun toplamak altı şekilde tabir olunur: a) Melik ve sultan , b) İnsanların büyüğü ve reisi , c) alim , d) İlim , e) Mal , f) İş ve gayret…Saniyen rüya sahibinin doğru yoldan ayrılmasına ve zararlı arkadaşlar edinip dünya ve ahiret hayatını tehlikeye atmasına işarettir.Bazende neşeli geçecek günlerin ve özellikle bekar kimseler için karşılarına çıkacak çok sayıda kısmetin de habercisidir.
# Rüyada tarlada odun toplamak çok uzun sürecek sefere delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin uykusunda aldığı objenin niteliğine ve özelliklerine bağlı olarak özele indirgenerek tabir edilebilirken genel anlamı itibariyle de iki şekilde tabir edilir.
# Rüyada tarlada odun toplamak şöhret ve şanı büyük bir kimsenin misafir olacağına delâlet eder.
# Ünlü Filozof Muhammed Zerendînin tabirinde büyük bir sevince, çifte mutluluğa, ikinci evliliklere alamettir.

Rüyada tarlada olmak

Rüyada tarlada olmak işlerinizin ters gideceğine işarettir. Saniyen kötü ve izbe yerde görülen bit yokluğa düşmeye işaret eder.Bazende rüya sahibinin hayırlı bir iş için seyahat edeceği anlamına gelmektedir.
# Rüyada tarlada olmak uğraşlarınız neticesinde saygınlığınızın artacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hacca gitmeye ve Resûl-i Ekremin kabr-i şeriflerini ziyarete delâlet eder.
# Rüyada tarlada olmak zaferler elde etmeye yarar.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ömer Şemmânin tabirinde şartları iyi tahlil etmek ve bir işe girişecek kişilerin tecrübeli kimselerden alacakları fikirler sayesinde deyim yerindeyse yaş tahtaya basmayacaklarının işaretidir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here