Rüyada tarlada odun görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada odun görmek

Rüyada tarlada odun görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada odun görmek eşinizin gizli bir işle meşgul olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntü, sıkıntı ve azaba işarettir.
# Saniyen işinizin zayıflayacağına, risk altında olduğunuza veya DOĞRU yolda olduğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise utanç bir duruma düşeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Halil ibn Ahmed el-Ferahidi tabirinde takvalı ve zengin bir kadınla evlenip ondan menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için maddi zararla karşılaşacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 45 ( kırkbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ, cesaret ve atılganlıkla günah işleyip de, O bizi affeder, diyen kullarını sevmez. Çünkü günahları küçük görmekten daha zararlı bir şey yoktur. Kul günahların küçüklüğünü değil de, çiğnemekte olduğu yasakları kimin koyduğunu düşünüp hayâ etmelidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here