Rüyada tarlada ot yolmak

18
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada ot yolmak

Rüyada tarlada ot yolmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada ot yolmak toplantı ve ortaklığı seven ve o arzuda bulunan birtakım adamlara delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de birine gönül vereceğinize işarettir.
# Saniyen büyük engellerle karşılaşacağınıza veya bir mesele hakkında kötü bir yardımcıyla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise önceden planlanmış bir olayda birtakım sorunlarla karşılaşacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için soylu bir çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için salih kimseler için iyiye, bozguncu kimseler için kötüye işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 522 ( beşyüzyirmiiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ebû Osman şöyle demiş: “Kul için güzel edepten daha iyi bir mertebe görmedim. Zira aklın hayatı edeptir. Kul edep ile iki âlemde yüksek hallere, yüce derecelere ulaşır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here