Rüyada tarlada patates görmek

23
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada patates görmek

Rüyada tarlada patates görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada patates görmek kendinize güzel bir iş bulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üç veçhe ile tabir olunur: a) Güzel zevce , b) Güzel hizmetçi , c) Sadık hizmetkar.
# Saniyen ilim öğreneceğinize ve bu yolla gelir elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rızkın artmasına ve menfaate delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için sağlığınızın yerinde olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntüden kurtulacağınıza ve günahlarınızdan tövbe edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 248 ( ikiyüzkırksekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4654 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalatu vesselam'a soruldu:"Ey Allah'ın Resûlü! Bir adam gizli olarak hayırlı ameller yaparken bir de bakarsın halk buna muttali olmuştur da bu onun hoşuna gitmiştir?" Aleyhissalatu vesselam:"Bu kimsenin iki ücreti vardır: Gizli yapmanın ücreti ve aleni yapmanın ücreti."Tirmizi, Zühd 49, (2385).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here