Rüyada tarlada patates toplamak

18
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada patates toplamak

Rüyada tarlada patates toplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada patates toplamak kötü bir kadınla evlenmek istediğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yalancı bir kişinin size hile yapacağına işarettir.
# Saniyen gurbetteyseniz vatanınıza döneceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise emin olmadığınız bir yolda ilerleyeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya çirkin bir işle karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yediğiniz miktar kadar bir şey veya bir nimet elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 315 ( üçyüzonbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kibir, öfke, zulüm, kin ve nefret insanı alçaltıp, cehenneme yolcu eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here