Rüyada tarlada patlıcan görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada patlıcan görmek

Rüyada tarlada patlıcan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada patlıcan görmek ömrünüzün uzayacağına ve helal rızk elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kendi açınızdan önemli bir şey talep edeceğinize işarettir.
# Saniyen eşinizin cömert ve hayırsever biri olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü günlerin belirtisi şeklinde yorulur.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde kabir azabından kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için Allaha ibadet ve itaat edeceğinize, ancak dine sadık biri olmadığınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 402 ( dörtyüziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3650 – Hz. Ali radıyallahu anh anlatıyor: "Gözler, halkanın bağıdır, öyleyse uyuyan abdest alsın."Ebu Dâvud, Tahâret 80, (203).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here