Rüyada tarlada şeker pancarı görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada şeker pancarı görmek

Rüyada tarlada şeker pancarı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada şeker pancarı görmek eşinizi boşayacağınıza ve boşanma iddeti sona ermeden onu tekrar eve getireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de isyankar olacağınıza ve kötü şeylerle karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen hiçbir şeyden bıkmaksızın DOĞRU yolu bulacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise haya perdenizin yırtılacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Zerkâlî tabirinde  birinin hakkını yiyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rüya sahibi için, şiddetli üzüntü ve kedere delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 703 ( yediyüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

197 – Hakim İbnu Hizâm radıyallahu anh anlatıyor: "Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselâm buyurdu ki: Alıp-satanlar birbirlerinden ayrılmadıkça vazgeçmekte muhayyerdirler. Alıp-satanlar alış-verişi sıdk ve doğruluk üzere yapar kusuru beyan ederlerse alış-verişleri her ikisi hakkında da mübarek kılınır. Yalan söylerler kusurları gözlerlerse, belli bir kâr sağlasalar bile, alış-verişlerinin bereketini kaybederler."Bir rivayet şöyledir: "Alış-verişlerinin bereketi yok edilir: Yalan yemin malı rağbetli, kazancı bereketsiz kılar."Buhârî, Büyû 19, 22, 44, 46; Müslim, Büyû, 47, (532); Ebu Dâvud, Büyû 53, (3459); Tirmizî, Büyû 26, (1246); Nesâî, Büyû 3, (7, 244-245).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here