Rüyada tarlada zeytin görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlada zeytin görmek

Rüyada tarlada zeytin görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlada zeytin görmek düşmandan size bir zarar geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kısa süreli sıkıntıya şeklinde yorulur.
# Saniyen arzu ve ümitlerin boşa çıkacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ev halkının sayısının artacağına işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; kadın ve külfet demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için murada ermeye veya düşmanın size galip geleceğine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 198 ( yüzdoksansekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6631 – Ukbe İbnu Amr radıyallahu anh anlatıyor: Resulullah aleyhissalatu vesselam hacamat edenin bu işten kazancını yasakladı."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here