Rüyada tarlaya domates ekmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlaya domates ekmek

Rüyada tarlaya domates ekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlaya domates ekmek nefsinize uyacağınıza ve haram yemekle meşgul olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlar tarafından kınanacak bir iş yapacağınıza işarettir.
# Saniyen onbir türlü tâbir olunur: a) Rahmet , b) Nimet , c) İzzet , d) Ulüvv-i Kadr , e) Devlet , f) Zafer , g) Saadet , h) Riyaset , ı) İslamda kuvvet i) Dünya ve ahirette hayır , j) Refah ve rahat Bazı rüya tabirlerinde ise dost ve yaranlarından sevgi ve muhabbete mazhar olmaya yorumlanır.
# Ünlü düşünür El-Mesûdî tabirinde gün içinde yaptığınız veya başkasının yaptığı (bilinçli veya bilinçsizce) fark ettiğiniz bir hatayı simgeleyebilir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gördüğünüz toz miktarınca mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 501 ( beşyüzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah’tan başkasına âşık olmak geçici bir hevestir. Kimin aşka meyli yoksa o kanatsız bir kuş gibidir.Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here