Rüyada tarlaya fasulye ekmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlaya fasulye ekmek

Rüyada tarlaya fasulye ekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlaya fasulye ekmek Allahın inayetiyle o bölgede adaletin yaygınlaşacağına, eğer bölge halkı zalimse ilahi azaba uğrayacaklarına ve eğer mazlumsa, Allahın da yardımıyla zalimlere galip geleceklerine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de belirtilen şeylerin daha az olacağına işarettir.
# Saniyen yakın zamanda zengin ve mutlu olmaya delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise söylediği şeyin gerçekleşeceğine işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; beş şekilde tâbir olunur: a) Riyaset , b) Evlat , c) Hidayet , d) İlim , f) Nüfuz… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için devletin askerinden bir nesneye nail olmaya yorumlanır.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 652 ( altıyüzelliiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Göğsün içindekini gerçek gönül sanan kimse, Hak yolunda iki üç adım attı da her şey oldu bitti sandı, aslında tesbih, seccade, tövbe, sofuluk, günahtan sakınma bunların hepsi yolun başıdır. Hak yolcusu aldandı da, bunları, varacağı yer sandı.Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here