Rüyada tarlaya haşhaş ekmek

20
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlaya haşhaş ekmek

Rüyada tarlaya haşhaş ekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlaya haşhaş ekmek makamınızdan yana sıkıntı göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şu şekilde de tâbir edilmiştir: a) İzzet ve yücelik , b) Zevce , c) Evlat , d) Yüksek evler , e) Çok mal , f) Elbise..
# Saniyen iyi ve takvalı biri olduğunuza delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise malınızda eksiklik olacağına veya işlediğiniz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Sina tabirinde gerçekleşmesini istediğiniz oldukça çirkin bir emelinizin gerçekleşeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dini inancınızın iyi olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 127 ( yüzyirmiyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İlmiyle amel etmeyen âlimin sözleri, düz bir taşın üstünde suyun durmadığı gibi, akıp gider, karşısındakine tesir etmez, kayar gider.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here