Rüyada tarlaya mercimek ekmek

25
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlaya mercimek ekmek

Rüyada tarlaya mercimek ekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlaya mercimek ekmek salih kardeşlere, ahlâkı güzel evlada, faydalı ilme, temiz ve helâl mala delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ele geçecek bolca paraya delalet eder.
# Saniyen Allah tarafından din yolunda son derece aydınlık içinde olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üç veçhe ile tabir olunur: a) Evlat , b) Mal , c) Uzun ömür.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda kısmete ve bolluğa şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için erdem ve diyanet sahibi biri olduğunuza ve ahiret sevabı elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 823 ( sekizyüzyirmiüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Ahmed b. Hanbel (r.a) sordular:Zühd nedir?Ahmed b. Hanbel (r.a) şöyle cevapladı:Zühd üç türlüdür:Birincisi, haramı terk etmek ki bu avamın zühdüdür.İkincisi, helalin de çoğunu terk etmektir ki bu da seçkin olanların zühdüdür.Üçüncüsü ise, Allah’tan alıkoyan her şeyi terk etmektir ki, bu da âriflerin zühdüdür.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here