Rüyada tarlaya su vermek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlaya su vermek

Rüyada tarlaya su vermek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlaya su vermek saygınlık elde edeceğinize delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de haram mal yiyeceğinize ve çok yemin edeceğinize işarettir.
# Saniyen endişelerden geçeceğine ve mutluluğun geleceğine delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise işiniz neticesinde bol miktarda gelir sağlayacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için eşinizin iyiliğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güzel bir durumla karşılaşacağınıza delalettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 818 ( sekizyüzonsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hüsn-i zannı olanın hayatı hoş geçer.İmam-ı Ahmed bin Hanbel r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here