Rüyada tarlaya uçmak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada tarlaya uçmak

Rüyada tarlaya uçmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tarlaya uçmak bir kadınla aranızda sorun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir yabancıdan hayır göreceğinize ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen oldukça önemli biriyle tanışacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  boş ve yalan şeylerden tövbe etmeye işarettir.
# Ünlü alim Ahmed bin Yusuf rüyayı gören kişi için münafıklığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malınızı, size ne dünyevi ne de uhrevi faydası olacak biri için harcayacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 747 ( yediyüzkırkyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cafer el-Murte’iş, Ebu’l-Hasan’ın etrafındakilerden birine şöyle nasihat ettiğini anlatırdı:“Allah yolunda olup kendisinde bir hal bulunduğunu iddia eden, ama bu hali dinin sınırlarının dışına çıkaran kimseyi görürsen, ona yaklaşma. Baş olmayı ve yüceltilmeyi seven birini görürsen, ona yaklaşma. Halini dünya adamlarına şikâyet eden birini görürsen onunla arkadaş olma. İlmini yeterli gören birini görürsen onun cahil olduğundan kuşkulan. Bâtıni bir hali olduğunu iddia edip de üzerinde o halin zahirde bir delili bulunmayan bir adam görürsen ondan şüphe et. Nefsinden razı olan, ameline güvenen birini görürsen, anla ki o adam iki cihanda da mahrumdur.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here