Rüyada tarlaya uçmak

Rüyada tarlaya uçmak

Rüyada tarlaya uçmak helalinizle cinsel ilişkiye gireceğinize ve bu ilişki neticesinde iyi bir çocuğun dünyaya geleceğine işarettir. Saniyen nazik, sakin, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi biri olarak yorumlanır.Bazende birisini suda boğmak zarar vermeye, o kişiye karşı suç işlemeye, o kimsenin sıkıntıya girmesine yol açacak bazı eylemler içinde bulunmaya delalet eder.
# Rüyada tarlaya uçmak tehdit edici sorunlarla karşılaşacağınıza ve bunların üstesinden geleceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de hırsızlık ile tâbir olunur.
# Rüyada tarlaya uçmak yediği kadar mala delâlet eder.
# Ünlü Filozof Ebû Bekr Kettânînin tabirinde bir sözü, bir ahdi yerine getirmek, geçmişten kalan bir yemini tutmak manasına gelir ve aynı zamanda Allah için yapılan bir iyiliğin de işaretidir.

Rüyada tarlaya yağmur yağdığını görmek

Rüyada tarlaya yağmur yağdığını görmek güçlü düşmanlar karşısında kendinizi savunacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi bir kişiliğe yani olgunluğa erdiğine, yapılan işlerde ve ortaya çıkan sorunların çözümünde daha akılcı hareket ettiğine ve etrafındaki insanlara daha anlayışlı, daha hoşgörülü ve daha iyi davranıp onlara saygı gösterdiğine alamet edilir.Bazende rüyayı gören kişinin kendisine uzanacak bir dost eli ya da hayır eli sayesinde hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine tabir edilir.
# Rüyada tarlaya yağmur yağdığını görmek ırz veya vücuda erişecek olan zarara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hoşluk anlamına gelir.
# Rüyada tarlaya yağmur yağdığını görmek rızka işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Yahyâ Bin Muhammed SaD Bağdadînin tabirinde gerçek hayatta da kişinin kutlamalara gideceğine veya sevilen kimselerin düğün, nişan gibi törenlerinde bulunacağına alamet eder.

Rüyada tarlaya yağmur yağması

Rüyada tarlaya yağmur yağması hayır kapılarının yüzünüze açılacağına ve üzüntülerden kurtulacağınıza işarettir. Saniyen hayır ve sevinçtir.Bazende gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve büyük mutluluk anlamına gelir.
# Rüyada tarlaya yağmur yağması üzüntü verecek haberler alınacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de hastalanacağınız anlamına gelir.
# Rüyada tarlaya yağmur yağması orta yaşlı birisi için bu rüya iş hayatında güven duyulmayan bir çalışan olduğuna yorumlanır.
# Ünlü Alim Aysâvî Ahmed Bin Yûnus Ed-Dımeşkînin tabirinde rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan yeniliklere delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here