Rüyada tartıda tartılmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada tartıda tartılmak

Rüyada tartıda tartılmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tartıda tartılmak kötüye giden işinizin düzeleceğine ve işlerinizin yoluna gireceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de her an bir tehlikeyle karşılaşabileceğinize işarettir.
# Saniyen ölmüş birinin malını haram yolla elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sevinçli habere, sönük halde görmek, evinize çökecek karanlığa delâlet eder. Bazı kere de tevfîk-i ilâhiye, ibadet ve tâate, dünya saatine ve âhiret selametine delâlet eder.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda pek yakında huzura kavuşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmanınızı alt edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 395 ( üçyüzdoksanbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Namazda ruhun, kalbin, aklın büyük bir rahatı vardır. Hem vücuda da o kadar ağır bir iş değildir. Hem namaz kılanın, diğer mübah dünyevi amelleri, güzel bir niyet ile ibadet hükmünü alır.Bu surette bütün sermaye-i ömrünü, âhirete mâl edebilir. Fâni ömrünü, bir cihette ibka eder… Kısacası namaz mü'minin istirahatidir.Said-i Nursi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here