Rüyada tartının kırılması

Rüyada tartının kırılması

Rüyada tartının kırılması menfaat elde edeceğinize, iki elinizle tuttuğunuzu görmek; daha fazla mal elde edeceğinize işarettir. Saniyen kişinin çok büyük beklentiler içinde olduğu bir konuda yaşayacağı düş kırıklığına ve bu durumun daha sonrasında kişiye yepyeni fırsatlar açılmasına neden olacağına işarettir.Bazende kendini herkesten üstün gören, başkalarını hor gören kişiye delalet ederken aynı zamanda kaplan iri yarı, cüssesi ve kilosu yerinde ve zengin bir erkeğe yorulur.
# Rüyada tartının kırılması dini yıkmak gibidir. Bazı rüya yorumcularına göre de detaylarıyla alakalı olunacak meselelerin ortaya çıkacağını ve kişinin aklına, zekasına, sezgilerine güvendiği kimselerle kafa kafaya vererek büyük projelerde çalışacağına yorumlanırken, aynı zamanda eğitim hayatını sürdüren gençlerin çok başarılı olacaklarını ve yüksek lisans, doktora yaparak eğitim aldıkları alanlarda uzman haline geleceklerine d
# Rüyada tartının kırılması o kişinin dinen kuvvet bulacağına alâmettir.
# Ünlü Alim Hüseyn Bin Sâlih İbn-İ Hayrannin tabirinde rüya sahibinin kendi yağında kavrulup giden, kıt kanat geçinen fakat yine de haline şükretmesini bilen, komşusu açken yatmayan ve onunla kalan bir lokma ekmeğini dahi bölüşen, aldığı üç kuruş maaş ile sadaka veren ve hayır işi yapmaya çalışan, helal süt emmiş bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada tartışan çift görmek

Rüyada tartışan çift görmek gizli tuttuğunuz bir sırdan rahatsızlık duyacağınıza işarettir. Saniyen yemine ve söz vermeye de alamettir.Bazende başka bir yoruma göre rüyasında başkasının kustuğunu gören kişinin itibarında artış olur ve toplum nazarında şanı büyür.
# Rüyada tartışan çift görmek elinize kısa zaman sonra para geçecek. Ya da verdiğiniz borcu geri alacaksınız demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin hayatında bazı farklılıklar olacağına ve kişinin hayatının bambaşka yerlere doğru gideceğine rivayet edilir.
# Rüyada tartışan çift görmek ferah ve zafere delâlet eder.
# Ünlü Alim Muhammed Bin Abdülkerîm Tilmsânînin tabirinde iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat geçireceğine tabir edilir.

Rüyada tartışanları ayırmak

Rüyada tartışanları ayırmak günahlardan halâs olmaya ve hastalıktan şifaya delâlet eder. Saniyen güzellik ve hayır bulmaya delalet eder.Bazende kişinin uzun süredir dağınık olan ve düzen isteyen işlerini toparlamasına işarettir.
# Rüyada tartışanları ayırmak rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aile boyu neşeli günler geçirileceğine ve herkesin birbirinin isteğine saygı duyacağı, dayanışma içinde olacağı güzel günlerin haberini verir.
# Rüyada tartışanları ayırmak dinde salâha ve itikadın güzelliğine delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ali Bin Şihâbnin tabirinde tamamen rüyanın durumuna ve kuşun cinsine uygun şekilde yorumlanmalıdır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here