Rüyada tartının kırılması

10
0
PAYLAŞ

Rüyada tartının kırılması

Rüyada tartının kırılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tartının kırılması halk arasında rezil olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmanınızın sizi öldürmesinden endişe ettiğinize işarettir.
# Saniyen kaybedeceğiniz mal yüzünden şiddetli sıkıntıya düşeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir şahsiyetin zulmüne maruz kalacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde kötü bir kadınla evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir yolculuktan menfaat elde edeceğinize veya kaybettiğiniz şeyleri tekrar elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 369 ( üçyüzaltmışdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3608 – Lakit İbnu Sabıra radıyallahu anh anlatıyor: Dedim ki: “Ey Allah'ın Resülü! Bana abdestten haber ver!” Aleyhissalâtu vesselâm:“Abdesti tam al, parmaklar arasını hilâlle, istinşak'da mübâlağa yap, oruçlu olursan mübalâğa yapma” buyurdu.Ebu Dâvud, Tahâret 55, (142, 143, 144); Tirmizi, Tahâret 30, (3 8); Nesâi, Tahâret 71, 92, (1, 66, 79).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here