Rüyada tartışma duymak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tartışma duymak

Rüyada tartışma duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tartışma duymak dükkân, bağ ve bahçe gibi kazanç ve geçimine, hububat ve mevkiye delâlet eder. Bazı kere da hayır, şer, fazlalık eksiklik ve memurluk gibi rüya sahibinin kendisine veya kazanç yerine ait şeylere işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kimsenin mutlu olacağına işarettir.
# Saniyen düşmanlarınıza karşı galip geleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü sözler işiteceğinize işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için elinizden çıkacak mala işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gizlenmesi lazım olan bir sırra yorumlanır.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 684 ( altıyüzseksendört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6778 – Amr İbnu Şu'ayb an ebihi an ceddihi radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Parmakların hepsi diyette eşittirler. Herbirine onar deve diyet vardır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here