Rüyada tartışma yaşamak

Rüyada tartışma yaşamak

Rüyada tartışma yaşamak birileri tarafından aldatılabileceğinize ve bu konuda dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Saniyen kişiyi şaşkın tavırlara sürükleyecektir.Bazende eğer rüyada doğum yapan kişi tanıdık birisi ise o kişinin dünya hayatında çektiği bazı çilelerin sona ererek sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtulmasına, rahat ve güzel bir hayat sürmesine, her anlamda arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine işarettir.
# Rüyada tartışma yaşamak yükselmeye zenginliğe ve nimete delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ölçü ve tartı âleti olduğundan kadı yani hakim ile de tâbir edilir.
# Rüyada tartışma yaşamak on vech ile tabir olunur: a) Nimet , b) Mal , c) Velayet , d) Mertebe , e) Riyaset (Baş olmak) , f) Şeref , g) Saltanat , ğ) Murada ermek , h) Ferah , ı) Sürür…
# Ünlü Düşünür İbn-İ Arrâknin tabirinde hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin daha ziyade muhafazakâr bir yaşamı benimseyeceğine, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine yorulur.

Rüyada tartışmak

Rüyada tartışmak kendinizin olgunlaşmamış bir yönünü veya halen olgunlaşmakta olan veya gelişmekte olan yeni bir yönünüzü temsil edebilir.Saniyen hayırlı bir haber alarak aile içinde şenlikli bir ortam yaşanacağını, haneye gelen bu güzel haberin herkesin hayatında farklı şekillerde fırsatlara neden olacağını işaret eder.Bazende rüyayı gören kişinin çok azimli, hırslı ve mücadeleci olduğu anlamına gelir.
# Rüyada tartışmak size karşı olan biriyle arkadaş olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, büyük mutlulukları ve kutsal duyguları tadacağına delalet eder.
# Rüyada tartışmak yukarıda özellikleri belirtilen biri tarafından aldatılacağınıza işarettir.
# Ünlü Düşünür Bedreddîn-İ Bûrînî Hasen Bin Muhammednin tabirinde gözü tok bir erkek, güzel olmayan bir hizmetçi ve bilgisiz bir erkek.

Rüyada tartışmak bağırmak

Rüyada tartışmak bağırmak içilen su miktarınca söz sahibi birinden mal ve nimet elde edeceğinize işarettir. Saniyen pişmek, olgunlaşmak ve kendi ayakları üzerinde durmak adına yol kat etmek manasına gelir.Bazende kötü bahtını, üzerindeki uğursuzlukları, kısmetsizlikleri ve ölü toprağını atarak, tazelenir ve yaşama sevincine yeniden kavuşur.
# Rüyada tartışmak bağırmak mala delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yakınlardan, aile içinden, sevilen kimselerden görülecek karşılıksız bir yardıma işaret eder.
# Rüyada tartışmak bağırmak uzun süredir planladığı işleri kısa süre sonra gerçekleşeceğine yorumlanır.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Veysî Molla Üveys Bin Muhammed Rûmînin tabirinde rüya sahibinin eksik kalan yanları olduğuna, gerek iş gerekse özel hayatta biraz daha pişmesi ve biraz daha sorumluluk alması gerekeceği şeklinde tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here