Rüyada tartışmak bağırmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tartışmak bağırmak

Rüyada tartışmak bağırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tartışmak bağırmak geçiminizin temin edileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de neslinizin çoğalacağına işarettir.
# Saniyen kazancınız konusunda haksızlık edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sonunda pişman olacağı bir işe delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya zahmetli günlerin habercisidir işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmanınızın size galip geleceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 894 ( sekizyüzdoksandört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Büyük âlim Muhammed b. Fazl (r.a) şöyle der:“İslam’ın zayıflamasına şu dört sınıf insan sebep olmuştur:1.Bildikleri ile amel etmeyenler2.Bilmedikleri şeyler ile amel edenler,3.Bilmediklerini öğrenmeyenler,4.İnsanların ilim öğrenmesine engel olan kimseler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here