Rüyada tartışmak barışmak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada tartışmak barışmak

Rüyada tartışmak barışmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tartışmak barışmak inancınızın sağlamlığına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  bir kişinin sizden yana üzüleceğine işarettir.
# Saniyen hükümet işinde görev yapacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şu şekilde tabir olunur: a) Kuvvet , b) İktidar , c) Maharet , d) Sanat , e) Mal ve nimet.
# Ünlü alim İbn-i Cübeyr rüyayı gören kişi için malınızın azalacağına veya akrabalarınızdan birinin öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  alçak biriyle basit bir işe girişeceğinize ve o kişinin eline az miktarda mal geçeceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 186 ( yüzseksenaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Haksızlığın önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizide kaybedersiniz.Hz. Ali (r.a.)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here