Rüyada tartışmak kavga etmek

22
0
PAYLAŞ

Rüyada tartışmak kavga etmek

Rüyada tartışmak kavga etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tartışmak kavga etmek şu vech üzere tabir olunur: a) Evlat , b) Baba , c) Zevce , d) Ferah , e) Emn ü eman (korkudan emin bulunmak) , f) Güzel geçim ve zenginlik… Bazı rüya yorumcularına göre de çocuklarınızdan miras alacağınıza işarettir.
# Saniyen çok bilgili kişiye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise birinden borç para alacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn el-Fakih el-Hamadani yorumunda dar yerden veya hapisten kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için harama mürtekip olacağınıza ve perişanlık çekeceğinize, bazı tabircilere göre ise; sefere çıkacağınıza, muradınıza ereceğinize, ancak daha sonra işinizin bozulacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 675 ( altıyüzyetmişbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

990 – Müslim, Abdullah İbnu Amr İbni'l-Âs radıyallahu anhümâ'dan şunu kaydeder:"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle buyurdular:"Şehidin borç hariç bütün günahları affedilir."Müslim, İmâret 118.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here