Rüyada tartışmaya girmek

  Rüyada tartışmaya girmek

  Rüyada tartışmaya girmek eşinizin vefat edeceğine ve eğer bekarsanız, akrabalarınızdan birinin vefat edeceğine işarettir. Saniyen rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan sürpriz gelişmelere işaret eder.Bazende yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına ve ailesiyle geçiminin de herkes tarafından beğeni toplayacağına işarettir.
  # Rüyada tartışmaya girmek salih ve güzel amele, gece namazına ve sünnet-i seniyyeye tabi olmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de birçok alime göre rüya sahibini bekleyen yeni bir iş ve meslektir.
  # Rüyada tartışmaya girmek helâl olan bir mal ile tâbir olunur ve onun eline helâl mal geçer.
  # Ünlü Rüya Yorumcusu Ahmed Bin Sâlih El-Mısrînin tabirinde eğitimli olan, sanata meraklı, kariyere önem veren, elinden geldiğince kendini her alanda eğitmeye çalışan, açığını eksiğini gören ve bunun için kendini tamamlamak adına çabalayan bir kişinin varlığına delalet eder.

  Rüyada tartışmaya şahit olmak

  Rüyada tartışmaya şahit olmak istemediğiniz bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Saniyen eğlenceli aşk saatleri geçireceğinizin haberidir.Bazende gerçek hayatınızda bir işte muvaffak olamayacağınıza ve arkadaşlarınızla aranızın açılacağına işaret eder.
  # Rüyada tartışmaya şahit olmak yedi şekilde tabir edilir: a) Kabristan , b) Umumhane , c) Meyhane , d) Bidat ve küfür ocakları , e) Çalgı ve oyun evleri , f) Cehennem , g) Hapishane… Bazı rüya yorumcularına göre de sevdiklerinizi çok üzeceğinize yorumlanır.
  # Rüyada tartışmaya şahit olmak kuvvet ve menfaate işarettir.
  # Ünlü Alim Dâvûd-İ Halvetînin tabirinde iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanan, büyük işlere ve çalışmalara imza atan rüya sahibinin ister istemez yapacağı bir hata yüzünden zor günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine ve kaçırdı

  Rüyada tartışmayı ayırmak

  Rüyada tartışmayı ayırmak gördüğünüz tüy miktarınca hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Saniyen kazanılacak bir galibiyete ve aile, akraba çevresinde saygı görmeye, ağız tadıyla yenen yemeklere, ev halkıyla birlikte gidilecek kalabalık ortamlara yorumlanır.Bazende rüya sahibinin mutlu bir hayatı olacağı anlamına gelir.
  # Rüyada tartışmayı ayırmak mütedeyyin, halûk, vakar sahibi arkadaş veya hizmetkâra delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de dördüncü sadaka, beşinci hac, altıncı cihad, yedinci Kurân-ı Kerim okumaktır.
  # Rüyada tartışmayı ayırmak ticaretinde zarara uğrar.
  # Ünlü Düşünür Dâre Kutnî Ali Bin Ömernin tabirinde rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan hayırlı ve güzel gelişmelere delalet eder.

  Rüyada tartıştığın biriyle konuşmak

  Rüyada tartıştığın biriyle konuşmak hekim cerrah ara bulucu ve iğneciye tabir olunur. Saniyen o yılın ucuzluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine işarettir.Bazende mevki sahibi olmaya işaret eden müjdeli bir rüyadır ve kişinin önemli bir konumda pek çok kimseye hükmedecek bir pozisyona geleceğine, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına alamettir.
  # Rüyada tartıştığın biriyle konuşmak erkek bir evlâdı olacağına alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin hastalanacağına ve uzun bir süre bu durumdan şikâyet edeceğine delalet eder.
  # Rüyada tartıştığın biriyle konuşmak çalışan kadın için bu günkü durumundan daha başarılı olur üst makamlara çıkar demektir.
  # Ünlü Alim Abdurrahmân Bin Muhammed Serahsînin tabirinde kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında sevimsiz durumlar ile karşılaşacağına, zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına, küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına, yaptığı işleri, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına ve arabozuculardan ötürü sevdiği insanlar ile arasının açıla

  Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

  İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

  Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

  PAYLAŞ

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here