Rüyada tartışmaya şahit olmak

20
0
PAYLAŞ

Rüyada tartışmaya şahit olmak

Rüyada tartışmaya şahit olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tartışmaya şahit olmak evleneceğiniz kadının zevkine düşkün ama iffetli biri olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmana karşı yenik düşeceğinize işarettir.
# Saniyen sabırlı, affedici ve fedakar biriyle tanışacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise aynı kadının neşeli ve dost yanlısı biri olduğuna işarettir.
# Ünlü alim Ebu Saidü l-Vaaz da demiştir ki; kişinin her koşulda kendi aklına sezgilerine ve yeteneklerine güvendiğine hareketlerinde bağımsız olmayı tercih ettiğine yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ölmüş birinin malını haram yolla elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 582 ( beşyüzsekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4625 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Kim güzel bir şekilde abdest alır, müslüman kardeşine, sevap düşüncesiyle hasta ziyaretinde bulunursa, cehennemden yetmiş yıllık yürüme mesafesi uzaklaştırılır."Sabit dedi ki: "Ey Ebu Hamza, harîf nedir? diye Enes'ten sordum. Bana: "Yıl!" diye cevap verdi."Ebu Davud, Cenaiz 7, (3098).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here