Rüyada taş aramak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada taş aramak

Rüyada taş aramak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada taş aramak utanç perdenizin yırtılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir projeyi sembolize edebilir, hayat ilişkisi veya evresi sona erebilir.
# Saniyen  bir musibete uğrayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dini görevinizin sona ereceğine ve ömrünüzün sonuna yaklaştığınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ahmed bin Sehl el-Belhî tabirinde rızkınızın azalacağına ve geçiminizin zorlaşacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir grup köylünün size itaat edeceklerine işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 442 ( dörtyüzkırkiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Marifet, iki dünya saadetidir. Muhabbet ise göz bebeğidir. Muhabbet, marifetin meyvesidir. Marifet ise ezelî hidayettir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here