Rüyada taş atan insanlar görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada taş atan insanlar görmek

Rüyada taş atan insanlar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada taş atan insanlar görmek yalan bir haber işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de her zamankinden daha dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.
# Saniyen  alçak biriyle basit bir işe girişeceğinize ve o kişinin eline az miktarda mal geçeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanlar arasında itibar sahibi olmağa tabir olunur.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda kocasıyla iyi geçinemeyen güzel yüzlü ama katı kalpli kadına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işiniz neticesinde bol miktarda gelir sağlayacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 257 ( ikiyüzelliyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hepimiz farklı sıfatlarla sıfatlandırıldık. Şayet Allah herkesin tıpatıp aynı olmasını isteseydi, hiç şüphesiz öyle yapardı. Farklılıklara saygı göstermemek, kendi doğrularını başkalarına dayatmaya kalkmak, Hakk’ın mukaddes nizamına saygısızlık etmektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here