Rüyada taş atılması görmek

Rüyada taş atılması görmek

Rüyada taş atılması görmek güzel bir kadınla evleneceğinize işarettir. Saniyen rızka ve hazineye nailiyete işarettir.Bazende hasta kişiler için umutların söneceği, kişinin hatalığının giderek artması nedeni ile çok üzücü bir duruma düşüp, acı çekmesi anlamına geldiği gibi, vefat haberi şeklinde de yorumlanır.
# Rüyada taş atılması görmek kırk sene fakirlikten beri olmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de çevreniz genişleyecek ve çevrenizden saygı göreceksiniz demektir.
# Rüyada taş atılması görmek bu rüya bâtıl bir rüya olduğundan tâbir edilmez.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Silefî Ahmed Bin Muhammednin tabirinde kişinin, hayatının karışacağına, işlerinin bozulacağına, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine alamet eder.

Rüyada taş atmak

Rüyada taş atmak birine bağışladığınız malı geri alacağınıza işarettir. Saniyen işlerin durgunluğuna ve ihtiyaçlara işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşamasına, çok büyük zararlar görmesine ve neredeyse hem sağlığını hem ailesini kaybetme durumuna gelmesine rağmen işini devam ettirmesine ve bu sayede sıkıntılardan kurtulup çok daha iyi kazançlar elde edeceğine ve çok iyi yerlere geleceğine delalet edilir.
# Rüyada taş atmak büyük bir riyasete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de nasihata ve güzel öğütlere delâlet eder.
# Rüyada taş atmak günahlardan kurtulmağa ve dinde gayrete delâlet eder.
# Ünlü Filozof Abdülmugîs Bin Züheyr El-Harbî El-Bağdâdînin tabirinde mutluluk ve huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada taş atmak görmek

Rüyada taş atmak görmek büyük engellerle karşılaşacağınıza veya bir mesele hakkında kötü bir yardımcıyla karşılaşacağınıza işarettir. Saniyen çok yakınınızda bulunan hilekar ve sinsi bir düşmanınız olduğunun göstergesidir.Bazende kendi çıkarı için her şeyi yapacak kişiye delalet eder.
# Rüyada taş atmak görmek uzaktaki bir dostunuzdan üzücü bir haber alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir kadın almasına işarettir.
# Rüyada taş atmak görmek uzun süreli bir hastalığa işarettir.
# Ünlü Filozof İsmâil Nablüsî İsmâil Bin Abdülganînin tabirinde rüya sahibi kişinin eğitim hayatında başarılı olacağına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here