Rüyada taş atmak ve taşlanmak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada taş atmak ve taşlanmak

Rüyada taş atmak ve taşlanmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada taş atmak ve taşlanmak bazı arzularınızın gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir sürtüşme veya faciayla karşılaşacağınıza ve bu sürtüşme veya facianın muhtemelen sizi de etkileyeceğine işarettir.
# Saniyen gizli bir tehlikenin eşiğinde olduğunuza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel yüzlü ve bereketli erkek çocuğa işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda dünya ve ahirete yönelik işlerinizin son bulacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gördüğünüz dalaklar kadar mal elde edeceğinize ve sevineceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 557 ( beşyüzelliyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3666 – Bir diğer rivâyette: "Mestlerini çıkarmada yardımcı olmak için eğildim. Bana:"Bırak onları, zirâ ben, abdestli olarak mestlerimi giyindim" buyurdu ve üzerlerine meshetti.''Bu Sahiheyn'in lâfzıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here