Rüyada taş balık görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada taş balık görmek

Rüyada taş balık görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada taş balık görmek gizemli bir kişi hakkında haber işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal ve ihtişam kazanacağınıza ve ömrünüzün uzayacağına işarettir.
# Saniyen önceki tabirin aksine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yapacağınız bir işte YANLIŞ anlaşılacağınıza, ancak daha sonra aklanacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn Hurdâzbih yorumunda tiz çıkışlı kaba birine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için korku, dehşet ve zorluğa işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 148 ( yüzkırksekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7104 – Huzeyfe radıyallahu anh anlatıyor: "Benim dilimde, aile efradıma karşı bir ölçüsüzlük vardı. Fakat bu başkalarına olmazdı. Bu halimi Aleyhissalâtu vesselâm'a söyledim. Resülullah: "İstiğfar bakımından ne haldesin? Bu kusurunun bağışlanması için günde yetmiş kere istiğfar et!" buyurdular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here