Rüyada taş dizmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada taş dizmek

Rüyada taş dizmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada taş dizmek kötü ve yakışıksız bir iş yapacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de makam ve izzet bulacağınıza işarettir.
# Saniyen zahmetle para kazanan ve kazandığı parayı ailesi için kolayca harcayan kimseye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise borcunuzun ödeneceğine ve üzüntünüzün giderileceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde iyi bir istikbalinizin olduğuna ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ebeveyninizin bedduasından korktuğunuza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 273 ( ikiyüzyetmişüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Dünya üç gündür: dün bugün ve yarın. Dün geçti, yarının geleceği belli değil, öyle ise, bugünün kıymetini bil.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here