Rüyada tas kebabı yemek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tas kebabı yemek

Rüyada tas kebabı yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tas kebabı yemek aranızdaki sorunun ortadan kalkacağına ve barışacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dört veçhe ile tâbir olunur: a) Zinet ve ziyade ilim , b) Kurân-ı kerimi öğrenmek , c) Şeref ve makam , d) Talak sebebiyle hüzün ve gam.
# Saniyen  aile reisinin birtakım sorunlar yaşayacağına veya hastalanacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ikiz çocuğunuz olacağına işarettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için makam demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için görkemini yitireceğine, malının telef olacağına veya çocuğunun vefat edeceğine işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 810 ( sekizyüzon )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Rüşvet alan, para pul padişahı değiliz, paramparça olmuş gönül hırkalarını diker, yamarız biz.Hz. Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here