Rüyada tas üstünde yatmak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada tas üstünde yatmak

Rüyada tas üstünde yatmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tas üstünde yatmak hastalığa veya şiddetli bir üzüntüye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de makamınızın artacağına işarettir.
# Saniyen hayır ve nimetin üzerinde toplanmasına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise güzel bir yardıma, şiddet ve korkudan emin olmaya delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Muhammed Zerrindeşti görülen rüya o yıl içerisinde nimetinizin bollaşacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zalim yöneticiye işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 169 ( yüzaltmışdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ey gönül acılara sabret; çünkü onlar seni kahretmek için değil, sınamak, terbiye etmek, kemale erdirmek için gelirler. Hem de geçicidirler, ebediyen kalmayacaklar. İmana ve ümide sarıl.Bil ki hiçbir gece ebedi değil, her karanlığın sonunda bir fecir saklı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here