Rüyada tas üstünde yürümek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada tas üstünde yürümek

Rüyada tas üstünde yürümek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tas üstünde yürümek yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de hakimin adaletle hükmedeceğine işarettir.
# Saniyen şu şekilde de tabir olunur: a) Alimlerin yok olması , b) Baştaki adamların cimriliği , c) Kıymetli ve şerefli reis. Bazı rüya tabirlerinde ise izzet, rütbe, rızık, menfaat ve mala da delâlet eder.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için bir düşmanınızı alt edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizle aranızda bir sorun yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 859 ( sekizyüzellidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kendi bile muhtaç iken paylaşabilmek ne büyük meziyettir. Var iken vermeyenlerin yaptıkları ise yoksullara eziyettir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here