Rüyada tasa işemek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada tasa işemek

Rüyada tasa işemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tasa işemek işinizin düzeleceğine ve ömür boyu mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zengin bir kadınla evlenmek istediğinize ve bu kadın vesilesiyle mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen kötü düşünceler edineceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ciddi biriyle tanışacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ali bin Rıdvan görülen rüya şansınızın iyi gideceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ölümünüzün erken olacağına, ama saadet ehli olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 442 ( dörtyüzkırkiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6649 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Ey insanlar! Muhaffele, yani müşteriyi aldatmak için sütü sağılmayıp memesinde kalan bir hayvanı satın alan kimse üç gün muhayyerdir. Hayvanı bu esnada geri verebilir. Eğer geri verecek olursa, hayvanla birlikte, sağdığı sütün iki mislini veya sağılan sütünün kıymetinin bir mislini buğday olarak geri versin demişti."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here