Rüyada tavuk çiftliği görmek

Rüyada tavuk çiftliği görmek

Rüyada tavuk çiftliği görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tavuk çiftliği görmek insanın çok istediği bir işten beklediği iyi sonuçları alamayacağı, hayal kırıklığı yaşayacağını işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yalan ve iftiraya işarettir.
# Saniyen malınızı cahillere harcayacağınıza delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise herhangi bir konuda birinden söz alacağınıza, ancak o kimsenin bu sözü tutup tutmayacağının belirsizliğini koruyacağına işarettir.
# Ünlü alim İbn Havkal rüyayı gören kişi için namertlik göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  boş bir ümide kapılacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 300 ( üçyüz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Uzun emel sahibi olmak ve her şeyi sonraya bırakmak, perişanlık ve düşüncesizliktir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here