Rüyada telefon ile mesajlaşmak

Rüyada telefon ile mesajlaşmak

Rüyada telefon ile mesajlaşmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada telefon ile mesajlaşmak bir şey hakkında emin olmak, gönül rahatlığına ulaşmak demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuğunuzun öleceğine veya malınızın telef olacağına işarettir.
# Saniyen durumunuzun kötüleşeceğine ve arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ölen kimsenin ahiret hayatının iyi olduğuna işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için zahmetle elde edilen menfaate, tadı hoş olmayan havuç ise üzüntüye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir iş konusunda mağdur duruma düşeceğinize ve işin içinden çıkamayacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 523 ( beşyüzyirmiüç )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1880 – Hz. İbnu Abbâs radıyallâhu anhümâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm Beni Âmir'den iki kişinin diyetini, Müslümanların diyet miktarına göre ödedi. Müslümanlar tarafından hatâen öldürülen bu iki kişi ile Resülullah aleyhissalâtu vesselam'ın muâhedesi antlaşması vardı."Tirmizi, Diyât 12, (1404).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here