Rüyada telefon ile mesajlaşmak

Rüyada telefon ile mesajlaşmak

Rüyada telefon ile mesajlaşmak düşmana karşı zafer elde edeceğinize işarettir. Saniyen mağfiretine mazhariyete delâlet eder.Bazende rüya sahibinin, en kısa zamanda çok zengin olacağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine delalet eder.
# Rüyada telefon ile mesajlaşmak kalblerdeki kini gideren kimseye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, aile hayatında ya da iş hayatında yaşadığı bir problemden ötürü çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, bu durumdan kurtulmak için kendisine yardımcı olacak birini görmek ya da bu durumu düzeltmek ve daha rahat karar verebilmek için kafasını dinlemek amacıyla uzak bir yere bir yolculuğa çıkacağına alamet eder.
# Rüyada telefon ile mesajlaşmak namaz ve niyaz ehli biri olacağınıza ve halk arasında DOĞRU sözlü biri olarak tanınacağınıza işarettir.
# Ünlü Düşünür İbn-İ Asker Abdürrahmân Bin Muhammednin tabirinde hayırlı evlilikler yapmaya ve fakir insanlar için el yordamıyla yuva kuracak olmaya yorumlanır.

Rüyada telefon istemek

Rüyada telefon istemek hayır ve başarıya işarettir. Saniyen rüya sahibinin, Allah yolundan çıkıp kötü yola sapmış, helal ve haram ayrımı olmayan, insanlara kötülük yapmayı çok seven bir kişi tarafından zor durumlara düşürüleceğine, bu yüzden hayati tehlikeler atlatacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, sosyal hayatında neredeyse insanlardan soğuyacağına ve içine kapanacağına rivayet ederBazende genel olarak birikmiş, ertelenmiş ya da ötelenmiş işlere rivayet edilir.
# Rüyada telefon istemek temiz bir hanımla evleneceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de torunun ölümüne alâmettir.
# Rüyada telefon istemek siyah bayraklar da kıtlığa işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ Hacer-İ Mekkî Heytemînin tabirinde hafiflemek, sorunsuz bir dönem geçirmek ve borçları ödeme konusunda kolaylığa sahip olmak demektir.

Rüyada telefon jelatini görmek

Rüyada telefon jelatini görmek büyük bir şahsiyetten veya yabancı bir kimseden mal elde edeceğinize işarettir. Saniyen borca düşmeye işarettir.Bazende kişinin hayatını daha iyi hale getirmek adına ne gibi şeyler yapabileceğine dair arayışlara gireceği bir dönemi işaret eder.
# Rüyada telefon jelatini görmek o hâkimin Allahu Teâlâ indinde ecir ve sevaba nail olacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de işlerinizde başarı kazanacağınıza işarettir.
# Rüyada telefon jelatini görmek o kimseden gelecek iyiliğe delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İznikî EbüL-Fazl Mûsânin tabirinde murada ermek, isteklerin gerçek olması ve evlilik gibi anlamlara da gelir ve özellikle bekar kimselerin daha evlenmeden önce ev alacaklarını, eşyalarını ve tüm ihtiyaçlarını hazır edeceklerini işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here