Rüyada telefon ve bilgisayar görmek

Rüyada telefon ve bilgisayar görmek

Rüyada telefon ve bilgisayar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada telefon ve bilgisayar görmek kemerin değerince gelir elde edeceğinize, ailenizden ve çocuklarınızdan destek alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kaza geçirme veya hata yapma konusundaki endişenizin bir sonucu olabilir.
# Saniyen düşmanı mağlup edeceğinize, aynı rüyada balinanın size galip geldiğini görmek, bunun aksine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise içtiğiniz su miktarınca izzet bulacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Kirmani de demiştir ki; görülen rüya ; o kadının malından elinize bir kazanç geçeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için müctehidler için ilme, bazan da dindeki bozukluğa yorumlanır.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 317 ( üçyüzonyedi )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kâfir ile Müslüman dış görünüşünden birbirlerinden ayırt edilmelidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here