Rüyada tencere kapağı görmek

Rüyada tencere kapağı görmek

Rüyada tencere kapağı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tencere kapağı görmek işinizden dolayı endişe içinde olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de birin yardımıyla hacetinizin reva olacağına işarettir.
# Saniyen üç vech ile tâbir olunur: a) Toplu mal , b) Saliha zevce , c) Mamur memleket. Bazı rüya tabirlerinde ise hayırlı, bereketli ve sağlıklı bir yolculuk yapacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İbn Ebî Useybia rüyayı gören kişi için mal konusunda kaybınız olmuşsa, kaybettiğiniz malı yeniden elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir miras talebinde bulunmaya şeklinde yorulur.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 398 ( üçyüzdoksansekiz )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3643 – Übeyy İbnu Ka'b radıyallahu anh anlatıyor: "Ey Allah'ın Resulü, dedim, bir kimse hanımıyla cima yapsa fakat inzal olmasa yıkanması gerekir mi?""Kadına değen kısmını yıkar, sonra abdest alır ve namaz kılar! buyurdular."Buhari, Gusl 29, Müslim, Hayz 85, (346).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here