Rüyada tencerede keşkek görmek

Rüyada tencerede keşkek görmek

Rüyada tencerede keşkek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada tencerede keşkek görmek  birtakım hatalarınızdan dolayı hoş olmayan durumlarla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kocanızın nüfuz sahibi birinden korkacağına işarettir.
# Saniyen halk arasında büyüklük kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dürtülerinizi kontrol edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için aynı özellikteki bir bayanla evleneceğinize ve ondan hayır göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hastalar için hastalığın ilerlemesine delâlet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 865 ( sekizyüzaltmışbeş )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6666 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Koyun ve keçi cennet hayvanlarındandır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here