Rüyada tencerede keşkek görmek

Rüyada tencerede keşkek görmek

Rüyada tencerede keşkek görmek gizli arzularınızın gerçekleşeceğine işarettir. Saniyen iyi ve kazançlı günleri belirtir.Bazende hayırlı bir rüya olmakla birlikte birkaç farklı şekilde yorumlanır.
# Rüyada tencerede keşkek görmek söylenmesi günah olan bir söz söyleyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de trafınızdaki kimselerin sizi kıskanacağına işaret eder.
# Rüyada tencerede keşkek görmek yiyecek konusunda endişeniz olmayacağına işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Muhammed Bin Abdullah Cevzekînin tabirinde rüya sahibi için kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olan kimselerin varlığına alamet eder.

Rüyada tencerede kuru fasulye görmek

Rüyada tencerede kuru fasulye görmek  aldatılacağınıza işarettir.Saniyen hoş değildir.Bazende rüyayı gören kişinin yüzünün güleceği, şansının ve kısmetinin açılacağı, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerine geleceği şeklinde tabir edilir.
# Rüyada tencerede kuru fasulye görmek iki veya daha fazla çiçek tozu elde etiğini görmek, çocuk ile tâbir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, bu sayede yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, yaşanan üzüntülerin yakın bir zaman içinde son bulacağına
# Rüyada tencerede kuru fasulye görmek malın israfı ile tâbir edilir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbn-İ Ayderûsînin tabirinde hayırlara ve iyiliklere işaret eder ve rüyayı gören kişinin moralinin yerine gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada tencerede kuru fasulye yemeği görmek

Rüyada tencerede kuru fasulye yemeği görmek murada ereceğinize, ancak dini inancınızın zarar göreceğine işarettir. Saniyen dertlere ve kötü günlere rivayet edilir.Bazende rüyada bot görmek, iki şekilde tabir edilir.
# Rüyada tencerede kuru fasulye yemeği görmek sabırsızlığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de borcu ödemeye, nezrettiği bir şeyi yapmasına delâlet eder.
# Rüyada tencerede kuru fasulye yemeği görmek yakınlardan birinin yardımına koşmaya delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdüssâtir Bin Abdülhamîd Makdisînin tabirinde rüyada görülen bakır gücü temsil etmektedir.

Rüyada tencerede lahana sarması görmek

Rüyada tencerede lahana sarması görmek kardeşinizin, ortağınızın veya evladınızın ölümüyle sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Saniyen o kişiler üzerine reis olmaya delâlet eder.Bazende rüyada boka dokunan ya da bokun bir yerlerine bulaştığını gören kişi boş işlerin, gerçekleşmesi imkânsız hayallerin ve kurmaca ideallerin peşinde koşup durup boşa vakit öldürüyor demektir.
# Rüyada tencerede lahana sarması görmek oruç tutacağınıza, ancak çok çirkin sözler sarf edeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yüzü güzel, ahlâkı kötü ve gaddar bir kimseye işarettir.
# Rüyada tencerede lahana sarması görmek zevcesinden ayrılmaya ve onu boşamaya delâlet eder.
# Ünlü Düşünür AbdülmuTî Efendinin tabirinde rüya sahibinin derdine, kederine, sorunlarına, sıkıntılarına ve borçlarına rağmen yüzünden gülümsemenin eksik olmadığına, insanlara karşı nazik, güler yüzlü ve iyimser kalmayı başardığına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here